Descriere
Produselor de patiserie şi de cofetărie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 10:50:02
Ultima modificare
21.02.2023 17:24:54
MTender ID
Cod CPV
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
280,449.57
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -