Descriere
Servicii de curățenie pentru lunile martie - decembrie 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția de poliției a mun. Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1006601000808
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Tighina 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 15:36:56
Ultima modificare
28.01.2023 15:41:47
MTender ID
Cod CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
883,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -