Descriere
Elaborarea documentației de proiect și deviz pentru „Alimentarea cu apă a s. Bogdanovca Nouă din or. Cimișlia”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Cimișlia
Codul fiscal/IDNO
1007601005914
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 15:21:37
Ultima modificare
28.01.2023 15:26:18
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -