Descriere
Gaze Heliu și Hidrogen
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 14:42:18
Ultima modificare
28.01.2023 15:10:52
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
43,625.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -