Descriere
Întreținerea de rutină și reparația curentă a drumurilor cu litera L ale Consiliului raional Ialoveni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliu Raional Ialoveni
Codul fiscal/IDNO
1013601000624
Adresa
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 12:51:27
Ultima modificare
14.02.2023 14:39:30
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
3,445,016.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -