Descriere
Utilaj tehnologic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
I.M. Parcul Urban de Autobuze
Telefonul de contact
022837349
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 12:00:34
Ultima modificare
20.02.2023 17:10:00
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
90,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -