Descriere
Servicii de recepționare, francare, prelucrare și expediere a trimiterilor poștale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 10:09:28
Ultima modificare
28.01.2023 10:37:35
MTender ID
Cod CPV
64110000-0
-
Servicii poştale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
334,109.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -