Descriere
Utilaj de întreținere a spațiilor verzi și deszăpezire.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Geamăna
Codul fiscal/IDNO
1008601000112
Adresa
MD-2065,
MOLDOVA,
s.Geamăna,
Anenii Noi,
str. Ștefan cel Mare 50
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 18:34:47
Ultima modificare
17.03.2023 08:21:31
MTender ID
Cod CPV
16600000-1
-
Utilaje agricole sau forestiere specializate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,254,550.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -