Descriere
Servicii de reparație și întreținere a mijloacelor de transport auto pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 17:52:14
Ultima modificare
27.01.2023 18:04:00
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
270,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -