Descriere
Servicii de efectuare a complexului de lucrări cadastrale pentru formarea bunurilor imobile (terenuri cu/fără construcții)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Codul fiscal/IDNO
1007601010323
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 15:35:04
Ultima modificare
30.01.2023 11:47:59
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
416,670.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -