Descriere
продукты питания
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul G. Ivan Inzov Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1012620010416
Adresa
7401,
МОЛДОВА,
г.Тараклия (р-н Тараклия),
Тараклия,
Taraclia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 15:18:45
Ultima modificare
24.02.2023 16:55:06
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
262,292.70
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -