Descriere
Servicii de dezvoltare, implementare și suport a sistemului informațional automatizat „eReţeta pentru medicamente și dispozitive medicale compensate”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Compania Nationala de Asigurari in Medicina
Codul fiscal/IDNO
1007601007778
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Vlaicu Pîrcălab,46
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 11:00:50
Ultima modificare
13.02.2023 12:37:02
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,449,411.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -