Descriere
achiziționarea produselor alimentare pentru grădinița de copii pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Larga Noua
Codul fiscal/IDNO
1007601007136
Adresa
MD 3921,
MOLDOVA,
s.Larga Nouă,
Cahul,
s. Larga Noua
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 10:55:57
Ultima modificare
27.01.2023 11:51:53
MTender ID
Cod CPV
15400000-2
-
Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -