Descriere
Ștampile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Hristina Luchianciuc
Telefonul de contact
022259610
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 10:51:31
Ultima modificare
27.01.2023 11:04:44
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -