Descriere
Reactivi de laborator pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Edinet
Codul fiscal/IDNO
1003604150817
Adresa
MD-4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Soseaua Bucovinei 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 10:48:43
Ultima modificare
27.01.2023 12:37:29
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
884,640.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -