Descriere
Servicii de regenerare și reâncărcare a cartușelor cu tuner
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BPDS ”Fulger” a IGP al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000646
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mesager, 5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vdovicenco Petru
Telefonul de contact
+37368507771
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 10:44:59
Ultima modificare
06.02.2023 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -