Descriere
Servicii de dezinsecție și deratizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.15 Cricova
Codul fiscal/IDNO
1007601001189
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str.Luceafarul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadejda Barbăroșie
Telefonul de contact
068003691
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 16:49:14
Ultima modificare
26.01.2023 16:54:19
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -