Descriere
Consumabile auto (uleiuri și lichid parbriz) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 16:39:41
Ultima modificare
26.01.2023 16:57:10
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
47,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -