Descriere
Achiziționarea serviciilor de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe_REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 16:33:02
Ultima modificare
31.01.2023 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
33,333.32
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -