Descriere
Rechizite de birou pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Ftiziopneumologie "Chiril Draganiuc"
Codul fiscal/IDNO
1003600151724
Adresa
MD 2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Constantin Vîrnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gabriela Lisenco
Telefonul de contact
022 572 213
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 16:24:59
Ultima modificare
27.01.2023 09:45:07
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
80,420.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -