Descriere
Dezinfectanți și peroxid de hidrogen (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 15:01:23
Ultima modificare
15.03.2023 12:52:12
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
291,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -