Descriere
Reactivi și consumabile de laborator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SPITALUL RAIONAL OCNIȚA
Codul fiscal/IDNO
1003604150806
Adresa
7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
strada Sănătății nr.20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 14:43:21
Ultima modificare
31.01.2023 13:22:50
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
291,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -