Descriere
lucrări de reparație a unor sectoare de drum din str. Podgorenilor și str. A.Marinescu din or Durlești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria or. Durlesti
Codul fiscal/IDNO
1007601009679
Adresa
2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
str. Alexandru cel Bun 5.
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 12:22:40
Ultima modificare
01.02.2023 12:41:54
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -