Descriere
Работы по ремонту и содержанию местных дорог общего пользования на территории АТО Гагаузия (2023 г.)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Generala de Constructii si Infrastructura al Gagauziei
Codul fiscal/IDNO
1007601000344
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str. Lenin, 204/b
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 11:31:53
Ultima modificare
28.01.2023 14:26:27
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17,714,525.82
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -