Descriere
Servicii de reparație a Utilajului tehnologic şi frigorific în instituțiile subordonate DETS s.Râşcani pe parcursul anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DETS sectorul Râşcani
Codul fiscal/IDNO
1007601009716
Adresa
MD 2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev 5a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 11:22:08
Ultima modificare
01.02.2023 10:08:06
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -