Descriere
Truse pentru diagnosticul prin tehnici de biologie moleculară (PCR) și ELISA pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 11:11:13
Ultima modificare
01.03.2023 11:36:50
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
847,613.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -