Descriere
Mentenanța preventivă/corectivă externă dispozitive medicale (conform specificației atașate)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 10:28:06
Ultima modificare
27.01.2023 11:25:52
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
195,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -