Descriere
Reactivi și consumabile de laborator pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Dondușeni
Codul fiscal/IDNO
1007604006808
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
or. Dondușeni, str.M.Eminescu,26/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 10:13:05
Ultima modificare
26.01.2023 10:21:50
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
504,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -