Descriere
Servicii de traducere în scris, text specializat în domeniul aviației civile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Aeronautica Civila
Codul fiscal/IDNO
1012601000074
Adresa
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.01.2023 14:29:49
Ultima modificare
26.01.2023 14:37:20
MTender ID
Cod CPV
79530000-8
-
Servicii de traducere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
41,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -