Descriere
Servicii de spălătorie auto (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.01.2023 13:58:46
Ultima modificare
30.01.2023 12:16:07
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -