Descriere
Servicii de broker vamal
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.01.2023 13:40:50
Ultima modificare
25.01.2023 13:49:36
MTender ID
Cod CPV
79220000-2
-
Servicii fiscale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
108,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -