Descriere
Uși cu radioprotecție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Bălți
Codul fiscal/IDNO
1003602150732
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal, 101
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Țaulean Igor
Telefonul de contact
+373/0231/58-708
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
24.01.2023 14:40:56
Ultima modificare
24.01.2023 15:03:34
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
51,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -