Descriere
Produse petroliere în vrac (REPETAT)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M. Regia "Autosalubritate"
Codul fiscal/IDNO
1004600028447
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.01.2023 14:23:20
Ultima modificare
22.01.2023 15:25:28
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
35,800,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -