Descriere
Soft Contabil (licență, implementare și dezvoltare)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M. Regia "Autosalubritate"
Codul fiscal/IDNO
1004600028447
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.01.2023 18:48:12
Ultima modificare
15.09.2023 14:40:36
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,500,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -