Descriere
Reagenti pentru investigații imunologice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CRDM
Codul fiscal/IDNO
1003600150196
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cuznetov Tatiana
Telefonul de contact
+37379705053
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.01.2023 18:47:48
Ultima modificare
23.01.2023 10:46:21
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
443,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -