Descriere
produse alimentare REPETAT (peste congelat, fileu de peste)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Trușeni
Codul fiscal/IDNO
1007601007398
Adresa
8039,
MOLDOVA,
s.Truşeni,
mun.Chişinău,
strada 27 august 30
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nedreaga Ghenadii
Telefonul de contact
022-598-111
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.01.2023 18:44:57
Ultima modificare
20.01.2023 18:52:03
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
55,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -