Descriere
Îmbrăcăminte specială şi accesorii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Inești
Codul fiscal/IDNO
1007601005501
Adresa
MD-5822,
MOLDOVA,
locality,
Teleneşti,
s. Inești, Raionul Telenești,
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Bunescu Ghenadie
Telefonul de contact
+37325850397
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.01.2023 18:32:05
Ultima modificare
27.01.2023 16:19:01
MTender ID
Cod CPV
18400000-3
-
Îmbrăcăminte specială şi accesorii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
439,050.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -