Descriere
Rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Codul fiscal/IDNO
1006601003533
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ofițer principal al Secției Achiziții Publice SLA
Telefonul de contact
022-453-630
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.01.2023 18:23:30
Ultima modificare
20.01.2023 18:27:21
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
46,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -