Descriere
Elaborarea documentației de proiect și devize pentru "Alimentarea cu apă și canalizare a sectorului ”Malina” din or. Cimișlia"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Cimișlia
Codul fiscal/IDNO
1007601005914
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 18:11:06
Ultima modificare
19.01.2023 18:15:05
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
450,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -