Descriere
Pui broler cu fierbere rapidă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Grădina Zoologică
Codul fiscal/IDNO
1003600114422
Adresa
2072,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 50/7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 17:33:51
Ultima modificare
19.01.2023 17:33:51
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
102,085.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -