Descriere
Detergenti și consumabile conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Codul fiscal/IDNO
1003600150598
Adresa
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 16:24:06
Ultima modificare
27.01.2023 11:56:48
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
415,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -