Descriere
Lucrări de renovare a iluminatului public
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Cimișlia
Codul fiscal/IDNO
1007601005914
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 18:56:03
Ultima modificare
26.01.2023 15:54:27
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
552,291.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -