Descriere
Servicii de emitere și livrare a tichetelor de masă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Poșta Moldovei
Codul fiscal/IDNO
1002600023242
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 17:59:19
Ultima modificare
24.01.2023 17:34:31
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -