Descriere
Achizitionarea apei potabile (butelii 19l, apa plata/gaz 0.5lit)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Proprietatii Publice
Codul fiscal/IDNO
1006601001090
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piata Marii Adunari Nationale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 17:19:05
Ultima modificare
18.01.2023 17:25:26
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
49,780.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -