Descriere
Servicii de salubrizare/amenajare a teritoriului or. Sîngera, s. Revaca, s. Dobrogea pentru anul 2023, Servicii de colectare si transportare a deseurilor menajere de la institutiile publice din subordinea APL, servicii vidanjare anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria or.Singera
Codul fiscal/IDNO
1007601010596
Adresa
2091,
MOLDOVA,
or.Sîngera,
mun.Chişinău,
or.Singera str.31 august nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 17:03:31
Ultima modificare
18.01.2023 17:10:58
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
970,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -