Descriere
Servicii de reparaţie şi de întreţinere a echipamentului medical pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Stomatologic Municipal de Copii
Codul fiscal/IDNO
1003600153049
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Negruzzi 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 16:52:27
Ultima modificare
18.01.2023 17:00:45
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -