Descriere
Produse petroliere pentru ÎM „Grădina Zoologică”.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Grădina Zoologică
Codul fiscal/IDNO
1003600114422
Adresa
2072,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 50/7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 12:13:51
Ultima modificare
20.01.2023 12:20:49
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
471,833.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -