Descriere
Autoclavă pentru sterilizarea instrumentelor și echipamentului medical pentru operații.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Orhei
Codul fiscal/IDNO
1007601005523
Adresa
MD-3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
M. Eminescu 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 15:42:19
Ultima modificare
02.02.2023 16:55:06
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
425,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -