Descriere
Reactive si consumabile pentru Laboratorul Bacteriologic pentru anul 2023, Vol. II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Codul fiscal/IDNO
1003600152640
Adresa
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 14:57:00
Ultima modificare
19.01.2023 13:55:23
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
47,880.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -