Descriere
Produse alimentare pentru perioada ianuarie- august 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sadaclia
Codul fiscal/IDNO
1007601005615
Adresa
MD-6716,
MOLDOVA,
s.Sadaclia,
Basarabeasca,
str. 31 August, 138
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Galeru Ion
Telefonul de contact
029757236, 069969052
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 19:12:21
Ultima modificare
16.01.2023 19:58:23
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
431,970.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -